Rejsy


Spraw rodzinie niespodziankę i popłyń z Portu Mrzeżyno w rejs po Bałtyku.

Wycieczki rodzinne, klasowe, sporty wodne, pływanie motorówką i wiele innych.

Rejsy po morzu

W porcie Mrzeżyno jest wiele możliwości aby bawić się nad wodą. Przechodząc brzegiem rzeki Regi, można wykupić rejs po morzu Bałtyckim do wyboru stoją duże statki lub mniejsze jachty. Wszystko to sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.


Pływanie motorówką

Popularne jest również pływanie szybką motorówką, co dostarcza dużo emocji. Na taki rejs po morzu, można wybrać się wyścigowym pontonem lub motorówką z kabiną.


Wycieczki na zachód słońca

Doceniane przez turystów są rejsy na zachód lub wschód słońca, gdzie w gronie rodziny, przyjaciół można podziwiać widoki przy gorącej kawie lub zimnych napojach.

Świeża ryba z kutra

Przechodząc dalej, idąc za zapachem, możemy trafić na ryby prosto z kutra. Spotkać można tutaj dzielnych rybaków i zobaczyć ogromne świeżo złapane ryby, co jest dla wielu osób prawdziwą atrakcją.

Spływy kajakowe

Jeżeli dobrze się rozejrzymy, zobaczymy spływających kajakarzy oraz młodych ludzi bawiących się na skuterach wodnych.


Rejsy na ryby

W porcie Mrzeżyno popularne były rejsy na dorsza. W basenie widać stojące stateczki z ciekawą historią, których kapitanowie z pewnością mają ogromne doświadczenie. Jeżeli dobrze się rozejrzymy, możemy co jakiś czas zauważyć jachty na sprzedaż, co może się okazać prawdziwą okazją dla żeglarzy.

Informacje turystyczne z Mrzeżyna i Portu Mrzeżyno na portmrzezyno.pl

Wiesz o jakiś zmianach lub nowościach, daj nam znać. Poprawimy informacje, aby zawsze były aktualne.PortMrzezyno .pl