Atrakcje


Najlepsze atrakcje w Mrzeżynie, wieczorne tańce, imprezy, przejażdżka po okolicy i wiele innych. 


Wędkarstwo

Do portu Mrzeżyno, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb. 

Pozdrawiamy wszystkich wędkarzy portmrzezyno.pl

(tutaj kupisz kartę wędkarską)

Parkingi

Parkingi wokół portu Mrzeżyno dysponują olbrzymią powierzchnią. Ze względu na ceny, przeważnie stoją puste. Po części zachodniej w sezonie, parkują kampery, gdzie turyści spędzają noc, podziwiając zachody słońca i wędkując z brzegu. 

Pozdrawiamy wszystkich zmotoryzowanych portmrzezyno.pl 


Pole kempingowe

Jedna z bardzo popularnych atrakcji w porcie Mrzeżyno jest zaraz za mostem. Pole na którym można zaparkować kampera lub rozłożyć namiot. Widać jak co roku, to niezwykłe miejsce, jest oblegane przez turystów. Tanie prysznice na monety, darmowe toalety, port na małe motorówki, możliwość zrobienia grilla wszystko to wpływa, że turyści zjeżdżają tam każdego roku. Na placu można zagrać w kosza, odpocząć w świetlicy czy też grillować pod daszkiem. Jest też miejsce dla wędkarzy, gdzie oczyścimy swoje zdobycze. Można spotkać tutaj ciekawych ludzi, których historie przy ognisku, nadają niezwykłego klimatu. 

Pozdrawiamy wszystkich podróżników portmrzezyno.pl

Przyroda

Dla wszystkich miłośników przyrody Mrzeżyno i okolice to prawdziwe eldorado. Lasy wokół Portu Mrzeżyno, zapewniają schronienie wielu zwierzętom i roślinom. Ornitolodzy mogą mieć tutaj sporo do roboty, okazuje się, że w okolicy mieszka dużo przeróżnych ptaków, które można zaobserwować o każdej porze dnia i nocy. Znajdziemy tutaj liczne jaszczurki, kolorowe żmije i wiele gatunków chrząszczy i owadów. Można tutaj spotkać również niezwykłe oraz rzadkie rośliny. Wydmy zaś są chronione i oznaczone tabliczkami. 

Pozdrawiamy wszystkich miłośników przyrody portmrzezyno.pl

Plaże

Pobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno. Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek. Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę. Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.

Pozdrawiamy wszystkich plażowiczów portmrzezyno.pl

Port Mrzeżyno .pl

Informacje turystyczne z Mrzeżyna i Portu Mrzeżyno na portmrzezyno.pl

Wiesz o jakiś zmianach lub nowościach, daj nam znać. Poprawimy informacje, aby zawsze były aktualne.PortMrzezyno .pl